Mazurek British Cars
Mazurek British Cars to najmłodsza marka wchodząca w skład grupy Mazurek. Dedykowana jest ona wyłącznie samochodom marek Jaguar oraz Land Rover. Rosnące zainteresowanie klientów tymi markami oraz wypracowane przez nas relacje handlowe sprawiły, że powiększyliśmy nasz zespół doradców i stworzyliśmy dla Państwa odrębny dział, specjalizujący się w obsłudze tego segmentu rynku. W swojej ofercie posiadamy zarówno samochody nowe jak i używane.

link do naszej oferty na otomoto

Specjalista British Cars:
Marcin Staniszewski
tel.: 784 664 161
mail: marcin@mazurek.com.pl


Jeśli szukasz auta klasy PREMIUM, to MAZUREK Premium Cars jest idealnym do tego miejscem. W naszym olsztyńskim salonie znajdziesz samochody najlepszych marek takich jak: Audi, BMW, JAGUAR, Land Rover, Mercedes czy Volvo. Dzięki fachowej obsłudze oraz konkurencyjnym cenom, jesteśmy jedną z wiodących firm specjalizujących się właśnie w sprzedaży tego typu aut. Zapewniamy duży wybór w naprawdę dobrej cenie!

MAZUREK Premium Cars działa na rynku od 1995r., dlatego wyróżnia nas wiedza i doświadczenie. Dla osób, które nie chcą decydować się na kupno auta mamy idealne rozwiązanie! W ofercie posiadamy również najem samochodów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie!