najem

Coraz większą popularnością w Polsce cieszy się wynajem długoterminowy. Co istotne, wynajem długoterminowy nie jest formą finansowania przeznaczoną tylko dla dużych firm. Wystarczy, że firma korzysta z jednego samochodu, aby móc zacząć korzystać z tego rozwiązania. Dla małych i średnich przedsiębiorstw wynajem może być nawet ciekawszą opcją niż dla koncernów. Nie zachodzi bowiem potrzeba oddelegowywania osoby do zarządzania pojazdem lub małą flotą, a wszystkie obowiązki związane z opieką nad samochodami przechodzą na firmę zewnętrzną.

przeczytaj cały tekst


Najem długoterminowy - wybrane propozycje z naszej oferty


Audi A6 2.0 TDI S Line - limuzyna, kolor biały

samochód nowy


rata: od 969 zł netto

pobierz pełną specyfikacjęAudi A6 2.0 TDI S Line - limuzyna, kolor szary

samochód nowy


rata: od 998 zł netto

pobierz pełną specyfikacjęAudi A6 2.0 TDI quattro S Line - limuzyna, kolor czarny

samochód nowy


rata: od 1168 zł netto

pobierz pełną specyfikacjęAudi A6 2.0 TFSI S Line - limuzyna, kolor czarny

samochód nowy


rata: od 1199 zł netto

pobierz pełną specyfikacjęAudi A6 2.0 TDI Avant S Line - kombi, kolor brązowy

samochód nowy


rata: od 1125 zł netto

pobierz pełną specyfikację


w przypadku pytań prosimy o kontakt


Jeśli szukasz auta klasy PREMIUM, to MAZUREK Premium Cars jest idealnym do tego miejscem. W naszym olsztyńskim salonie znajdziesz samochody najlepszych marek takich jak: Audi, BMW, JAGUAR, Land Rover, Mercedes czy Volvo. Dzięki fachowej obsłudze oraz konkurencyjnym cenom, jesteśmy jedną z wiodących firm specjalizujących się właśnie w sprzedaży tego typu aut. Zapewniamy duży wybór w naprawdę dobrej cenie!

MAZUREK Premium Cars działa na rynku od 1995r., dlatego wyróżnia nas wiedza i doświadczenie. Dla osób, które nie chcą decydować się na kupno auta mamy idealne rozwiązanie! W ofercie posiadamy również najem samochodów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie!