oferta dla biznesu

Mazurek Premium Cars – oferta dla biznesu

Prowadzisz firmę? Szukasz samochodu, a jednocześnie szanujesz swój czas i pieniądze? W takim razie trafiłeś idealnie. Specjalnie z myślą o Tobie przygotowaliśmy naszą dedykowaną ofertę samochodów dla biznesu.


Co możesz zyskać?

  • Wybrane modele nowych aut w bardzo atrakcyjnych cenach

  • Możliwość najmu długoterminowego, w którym, poza paliwem, z góry znasz wszystkie koszty

  • Atrakcyjne warunki finansowania, w tym również z opcją 0% wpłaty własnej

Dlaczego Mazurek Premium Cars ?

  • Dostęp do różnych marek i modeli pod jednym dachem. Kupujesz lub najmujesz auto, którego walory poznajesz w praktyce a nie jedynie w kolorowym katalogu.

  • Możesz liczyć na obsługę dedykowanego specjalisty, który dobierze auto pasujące do Ciebie i Twoich potrzeb

  • Mazurek Premium Selection – sprawdzony i rekomendowany przez setki naszych klientów program aut na indywidualne zamówienie

  • Usługa door to door – jeżeli zechcesz dostarczymy Ci auto „pod drzwi” bez dodatkowych kosztów


Nie zwlekaj, zadzwoń do naszych specjalistów:


Mariusz Soból: 602-636-209

Szymon Bober: 602-779- 976

Marcin Staniszewski : 784-664-161
Krzysztof Chrzan: 660 057 115


lub zostaw nam kontakt do siebie wypełniając formularz kontaktowyZadzwonimy i wspólnie przejedziemy drogę do Twojego nowego auta.


Mazurek Premium Cars – spełniamy marzenia


Jeśli szukasz auta klasy PREMIUM, to MAZUREK Premium Cars jest idealnym do tego miejscem. W naszym olsztyńskim salonie znajdziesz samochody najlepszych marek takich jak: Audi, BMW, JAGUAR, Land Rover, Mercedes czy Volvo. Dzięki fachowej obsłudze oraz konkurencyjnym cenom, jesteśmy jedną z wiodących firm specjalizujących się właśnie w sprzedaży tego typu aut. Zapewniamy duży wybór w naprawdę dobrej cenie!

MAZUREK Premium Cars działa na rynku od 1995r., dlatego wyróżnia nas wiedza i doświadczenie. Dla osób, które nie chcą decydować się na kupno auta mamy idealne rozwiązanie! W ofercie posiadamy również najem samochodów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie!