Auto Serwis

Od początku istnienia firmy Mazurek jednym z profili działalności była naprawa samochodów. Tak długi okres działalności firmy pozwolił nam na zdobycie dużego doświadczenia w tej dziedzinie, dzięki czemu możemy zaproponować wysokiej jakości usługi i profesjonalną obsługę klienta. Od kilku lat nasz serwis - Mazurek Premium Service należy do grupy BOSCH SERVICE

Przy obecnym stanie zaawansowania konstrukcji samochodów samo doświadczenie nie zawsze jest wystarczające i bardzo ważną rolę odgrywa również wyposażenie warsztatu. Firma Mazurek dbając o wysoką jakość świadczonych usług posiada na wyposażeniu warsztatu bardzo dobrej jakości sprzęt. Ostatnio zakupione przez nas nowe urządzenia to między innymi: nowoczesne podnośniki, zestaw do geometrii zawieszenia, komputery diagnostyczne, urządzenie do obsługi klimatyzacji wyważarka do kół oraz montażownica do opon.

Zaopatrujemy się w części oryginalne oraz zamienniki pochodzące od dostawców cenionych na rynku motoryzacyjnym. Dzięki umowom z największymi dostawcami części zamiennych jesteśmy w stanie zaproponować Państwu ceny części nie osiągalne dla klienta detalicznego, co w połączeniu z niewysoką ceną usług w naszym serwisie gwarantuje, że całkowita kwota naprawy będzie konkurencyjna.

Gwarantujemy profesjonalną i rzetelną obsługę, która zapewni bezpieczeństwo Twojego samochodu. Mechanicy pracujący w naszym zakładzie to osoby z dużym doświadczeniem i odpowiednią wiedzą.

Dla stałych klientów zapewniamy atrakcyjne warunki naprawy i rabaty. Posiadamy również specjalną ofertę dla firm, które zechcą serwisować u nas swoje samochody.

Zachęcamy do wizyt w naszym serwisie nie tylko w razie awarii, ale również dla okresowego sprawdzenia samochodu i utrzymania go w należytym stanie technicznym, co pozwala bardzo często uniknąć niepotrzebnych kosztów.

więcej na stronie www

                                               Mazurek Premium Service

Jeśli szukasz auta klasy PREMIUM, to MAZUREK Premium Cars jest idealnym do tego miejscem. W naszym olsztyńskim salonie znajdziesz samochody najlepszych marek takich jak: Audi, BMW, JAGUAR, Land Rover, Mercedes czy Volvo. Dzięki fachowej obsłudze oraz konkurencyjnym cenom, jesteśmy jedną z wiodących firm specjalizujących się właśnie w sprzedaży tego typu aut. Zapewniamy duży wybór w naprawdę dobrej cenie!

MAZUREK Premium Cars działa na rynku od 1995r., dlatego wyróżnia nas wiedza i doświadczenie. Dla osób, które nie chcą decydować się na kupno auta mamy idealne rozwiązanie! W ofercie posiadamy również najem samochodów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie!