Auto Serwis

Od początku istnienia firmy Mazurek jednym z profili działalności była naprawa samochodów. Tak długi okres działalności firmy pozwolił nam na zdobycie dużego doświadczenia w tej dziedzinie, dzięki czemu możemy zaproponować wysokiej jakości usługi i profesjonalną obsługę klienta. Od kilku lat nasz serwis należy do sieci Bosch AutoCrew.

Przy obecnym stanie zaawansowania konstrukcji samochodów samo doświadczenie nie zawsze jest wystarczające i bardzo ważną rolę odgrywa również wyposażenie warsztatu. Firma Mazurek dbając o wysoką jakość świadczonych usług posiada na wyposażeniu warsztatu bardzo dobrej jakości sprzęt. Ostatnio zakupione przez nas nowe urządzenia to między innymi: nowoczesne podnośniki, zestaw do geometrii zawieszenia, komputery diagnostyczne, urządzenie do obsługi klimatyzacji wyważarka do kół oraz montażownica do opon.

Zaopatrujemy się w części oryginalne oraz zamienniki pochodzące od dostawców cenionych na rynku motoryzacyjnym. Dzięki umowom z największymi dostawcami części zamiennych jesteśmy w stanie zaproponować Państwu ceny części nie osiągalne dla klienta detalicznego, co w połączeniu z niewysoką ceną usług w naszym serwisie gwarantuje, że całkowita kwota naprawy będzie konkurencyjna.

Gwarantujemy profesjonalną i rzetelną obsługę, która zapewni bezpieczeństwo Twojego samochodu. Mechanicy pracujący w naszym zakładzie to osoby z dużym doświadczeniem i odpowiednią wiedzą.

Dla stałych klientów zapewniamy atrakcyjne warunki naprawy i rabaty. Posiadamy również specjalną ofertę dla firm, które zechcą serwisować u nas swoje samochody.

Zachęcamy do wizyt w naszym serwisie nie tylko w razie awarii, ale również dla okresowego sprawdzenia samochodu i utrzymania go w należytym stanie technicznym, co pozwala bardzo często uniknąć niepotrzebnych kosztów.

więcej na stronach

                                               serwis.mazurek.com.pl

                                               mazurek.auto-crew.pl


Jeśli szukasz auta klasy PREMIUM, to MAZUREK Premium Cars jest idealnym do tego miejscem. W naszym olsztyńskim salonie znajdziesz samochody najlepszych marek takich jak: Audi, BMW, JAGUAR, Land Rover, Mercedes czy Volvo. Dzięki fachowej obsłudze oraz konkurencyjnym cenom, jesteśmy jedną z wiodących firm specjalizujących się właśnie w sprzedaży tego typu aut. Zapewniamy duży wybór w naprawdę dobrej cenie!

MAZUREK Premium Cars działa na rynku od 1995r., dlatego wyróżnia nas wiedza i doświadczenie. Dla osób, które nie chcą decydować się na kupno auta mamy idealne rozwiązanie! W ofercie posiadamy również najem samochodów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie!