Black Friday

Black Friday w Mazurek Premium Cars
Zakupowe szaleństwo zaczyna się już teraz! Z okazji Black Friday zwiększamy rabaty na nasze samochody.


Jedyna w roku taka okazja – rabaty na Black Friday nawet do 70 000 zł

Nie przegap okazji, która trwa tylko do 30 listopada!
  • Land Rover Range Rover Velar - rabat nawet do 70.000 zł

  • Jaguar F-Pace - rabaty nawet do 60.000 zł

  • Land Rover Range Rover Evoque - rabaty nawet do 45.000 zł

  • I wiele, wiele innych
Chcesz poznać szczegóły oferty?

Wpisz dane kontaktowe i interesujące Cię auto, a my prześlemy Ci wszystkie szczegóły.


Imię i nazwisko:*

Telefon kom:*

Adres email:*

Interesuje mnie auto ( marka, model )*

uwagi

A jeśli nie możesz się doczekać informacji z naszej strony, nie czekaj, tylko dzwoń!


Salon - 89 535 70 30

Marcin - 784 664 161

Mariusz - 602 636 209

Szymon - 602 779 976Administratorem Twoich danych osobowych jest Mazurek sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie przy ul. Lubelskiej 29, 10-406 Olsztyn, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Olsztynie, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, posiadająca numer KRS 0000038671, REGON 510338106, NIP 7391027201, Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.


* pola wymagane

Jeśli szukasz auta klasy PREMIUM, to MAZUREK Premium Cars jest idealnym do tego miejscem. W naszym olsztyńskim salonie znajdziesz samochody najlepszych marek takich jak: Audi, BMW, JAGUAR, Land Rover, Mercedes czy Volvo. Dzięki fachowej obsłudze oraz konkurencyjnym cenom, jesteśmy jedną z wiodących firm specjalizujących się właśnie w sprzedaży tego typu aut. Zapewniamy duży wybór w naprawdę dobrej cenie!

MAZUREK Premium Cars działa na rynku od 1995r., dlatego wyróżnia nas wiedza i doświadczenie. Dla osób, które nie chcą decydować się na kupno auta mamy idealne rozwiązanie! W ofercie posiadamy również najem samochodów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie!