Gwarancja

Przedłużona gwarancja na samochody nowe i używaneJesteśmy partnerem Defend Insurance sp. z o.o., dzięki czemu możemy zaoferować Państwu zakup przedłużonej gwarancji zarówno na samochody nowe jak i używane. Przedłużona Gwarancja to rodzaj ubezpieczenia mający na celu pokrycie kosztów napraw awarii mechanicznych, jak i elektrycznych i elektronicznych elementów pojazdu (w zależności od wybranego wariantu ochrony). Poszczególne programy ubezpieczeniowe różnią się zakresem ochrony, a w zależności od wieku oraz przebiegu auta możemy wybrać rozwiązanie najlepiej dopasowane do potrzeb klienta.

Wszelkich informacji udzielą Państwu nasi pracownicy
możecie również zapoznać się z informacjami na stronie https://www.defendinsurance.eu/pl
Jeśli szukasz auta klasy PREMIUM, to MAZUREK Premium Cars jest idealnym do tego miejscem. W naszym olsztyńskim salonie znajdziesz samochody najlepszych marek takich jak: Audi, BMW, JAGUAR, Land Rover, Mercedes, Volvo, Porsche czy Maserati. Dzięki fachowej obsłudze oraz konkurencyjnym cenom, jesteśmy jedną z wiodących firm specjalizujących się właśnie w sprzedaży tego typu aut. Zapewniamy duży wybór w naprawdę dobrej cenie!

MAZUREK Premium Cars działa na rynku od 1995r., dlatego wyróżnia nas wiedza i doświadczenie. Dla osób, które nie chcą decydować się na kupno auta mamy idealne rozwiązanie! W ofercie posiadamy również najem samochodów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie!