Mazurek Premium Service

Od początku istnienia firmy Mazurek jednym z profili działalności była naprawa samochodów. Tak długi okres działalności firmy pozwolił nam na zdobycie dużego doświadczenia w tej dziedzinie, dzięki czemu możemy zaproponować wysokiej jakości usługi i profesjonalną obsługę klienta. Od kilku lat nasz serwis - Mazurek Premium Service należy do grupy BOSCH SERVICE.

Specjalizujemy się w naprawie samochodów marek premium: Audi, BMW, Mercedes, Jaguar, Land Rover, Porsche, Volvo. Wykonujemy też przeglądy gwarancyjne marek: Jaguar, Land Rover, Volvo wraz z wpisem do książki elektronicznej gdyż posiadamy dostęp do oryginalnego oprogramowania producentów tych marek.

SERVICE VIEW – wiesz co naprawiasz

Dzięki zastosowaniu w naszym serwisie usługi Service View, otrzymasz od nas e-mail z filmem, na którym wyszczególnimy elementy, których naprawa, naszym zdaniem, jest konieczna lub zalecana. Jednocześnie przedstawimy Ci do akceptacji plan naprawy, uwzględniający zarówno zakup części jak i samą usługę. Dzięki temu, bez wychodzenia z domu, będziesz wiedzieć co, dlaczego i za ile, wymaga serwisu w Twoim aucie. Dopiero po Twojej akceptacji i odpowiedzi na wszelkie pytania przystępujemy do działania.

DOOR TO DOOR SERVICE – oszczędzaj swój czas
Na życzenie klienta świadczymy usługi na zasadzie door to door service. Jak to działa? To proste, to my odbieramy, a po naprawie dostarczamy auto we wskazane przez Ciebie miejsce. Twój czas jest zbyt cenny by stać w korkach.

AUTO ZASTĘPCZE – nie musisz się martwić
Potrzebujesz wynająć auto zastępcze? Zapytaj naszego doradcę o ofertę wypożyczenia pojazdu zastępczego z naszej floty. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

CAR DETAILING – profesjonalna ochrona i efektowny wygląd

Zabezpieczymy Twój samochód profesjonalnymi powłokami ceramicznymi firmy Gtechniq lub najnowszą technologią ochrony lakieru PPS – Paint Protection Spray Ngenco, czyli natryskową folią ochronną, która umożliwia też zmianę koloru auta. Gdy nowy kolor się znudzi wystarczy zdjąć folię a pod spodem będzie oryginalny, nienaruszony lakier, bo PPS to 250 mikronów dodatkowej ochrony. Ponadto, profesjonalnie wyczyścimy i zabezpieczymy też wnętrze Twojego samochodu.


Zapraszamy na nasz profil na FB Mazurek Premium Service & Detailing 


Jeśli szukasz auta klasy PREMIUM, to MAZUREK Premium Cars jest idealnym do tego miejscem. W naszym olsztyńskim salonie znajdziesz samochody najlepszych marek takich jak: Audi, BMW, JAGUAR, Land Rover, Mercedes, Volvo, Porsche czy Maserati. Dzięki fachowej obsłudze oraz konkurencyjnym cenom, jesteśmy jedną z wiodących firm specjalizujących się właśnie w sprzedaży tego typu aut. Zapewniamy duży wybór w naprawdę dobrej cenie!

MAZUREK Premium Cars działa na rynku od 1995r., dlatego wyróżnia nas wiedza i doświadczenie. Dla osób, które nie chcą decydować się na kupno auta mamy idealne rozwiązanie! W ofercie posiadamy również najem samochodów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie!