Mazurek Premium Detailing

Możemy Państwu zaoferować również usługi naszego studia car detailingu, które jest autoryzowanym instalatorem powłok ceramicznych firmy Gtechniq oraz natryskowych folii ochronnych firmy Ngenco.

Folia natryskowa – Paint Protection Spray to światowa innowacja w zabezpieczeniu samochodu.

Samochód można zabezpieczyć zarówno bezbarwną folią jak również wybrać dla niego wymarzony kolor. Folią można pokryć nie tylko lakier ale również inne elementy samochodu takie jak lampy, grill, elementy chromowane. Dzięki natryskowej formie aplikacji, folia pokrywa samochód nie zostawiając żadnych spoin czy krawędzi. PPS to nawet 250 mikronów dodatkowej ochrony przed zarysowaniami i odpryskami kamieni a do tego folia sama się regeneruje pod wpływem ciepła. Auto wygląda spektakularnie - jakby było oblane taflą szkła. Folia jest odporna na działanie promieni UV oraz na wysoką i niską temperaturę. Można ją polerować i kłaść na niej ceramikę. Folia jest bezklejowa, można ją w każdej chwili zdjąć a pod spodem będzie oryginalny lakier w doskonałym stanie.


Jeśli chodzi o zabezpieczenie samochodu powłoką ceramiczną, to usługę tą wykonujemy przy użyciu produktów firmy Gtechniq, która jest jednym z liderów w tej branży. W ofercie posiadamy pełną gamę produktów Gtechniq

1. C1 Crystal Lacquer – powłoka ceramiczna
2. C2 Liquid Crystal – dla zwiększenia połysku i śliskości
3. EXO – powłoka hydrofobowa
4. Crystal serum Light – powłoka ceramiczna 9H
5. Crystal Serum Ultra – najtwardsza powłoka dostępna tylko w akredytowanych studiach detailingu
6. C4 – ceramiczna ochrona plastików
7. C5 Wheel Armour – zbroja dla felg
8. G1 Clearvision Smart Glass – zabezpieczenie szyb
9. I1 Smart Fabric – impregnat tkanin
10. L1 Leather Guard – konserwacja skóry
Zapraszamy na nasz profil na FB Mazurek Prmeium Service & Detailing 
Jeśli szukasz auta klasy PREMIUM, to MAZUREK Premium Cars jest idealnym do tego miejscem. W naszym olsztyńskim salonie znajdziesz samochody najlepszych marek takich jak: Audi, BMW, JAGUAR, Land Rover, Mercedes, Volvo, Porsche czy Maserati. Dzięki fachowej obsłudze oraz konkurencyjnym cenom, jesteśmy jedną z wiodących firm specjalizujących się właśnie w sprzedaży tego typu aut. Zapewniamy duży wybór w naprawdę dobrej cenie!

MAZUREK Premium Cars działa na rynku od 1995r., dlatego wyróżnia nas wiedza i doświadczenie. Dla osób, które nie chcą decydować się na kupno auta mamy idealne rozwiązanie! W ofercie posiadamy również najem samochodów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie!